Kontakt

Falun

023-70 90 60
falun@printeliten.se

Myntgatan 13, 791 51 Falun, mån-fre: 8-17, lör-sön: stängt

  • Katharina Lindh
    Katharina Lindh VD, sälj/marknad

    023-70 90 64, 0702-700 248
    katharina@printeliten.se

  • Annelie Winberg
    Annelie Winberg Grafisk formgivare

    023-70 90 65
    annelie@printeliten.se

  • Marianne Carlsson
    Marianne Carlsson textil/profiltryck/ritningshantering

    023-70 90 61
    marianne@printeliten.se

  • Johan Norén
    Johan Norén Säljare

    072-222 53 17
    johan@printeliten.se

  • Jimmy Storön
    Jimmy Storön expo/storformatsexpert

    023-70 90 68

  • Therese Eld
    Therese Eld Textil

    023-70 90 67
    therese@printeliten.se

  • Anette Hallström
    Anette Hallström Ekonomi

    023-70 90 62
    anette@printeliten.se

  • Fredrik Sjögren
    Fredrik Sjögren Tryckkoordinator

    023-70 90 65
    fredrik@printeliten.se

  • Emil Lennartsson
    Emil Lennartsson Montör/expo
  • Annie Renhorn
    Annie Renhorn originalare/grafisk formgivare

    023-70 90 66
    annie@printeliten.se

  • Lena Westman
    Lena Westman Efterbehandling
  • Robin Lindkvist
    Robin Lindkvist Grafisk produktion/expo

    023-70 90 63
    robin.lindkvist@printeliten.se

Örebro

019-777 19 90
orebro@printeliten.se

Rörvägen 1B, 702 27 Örebro, mån-fre: 8-17, lör-sön: stängt, lunchstängt: 12-12.45

  • Göran Blom
    Göran Blom Säljare

    072 225 06 51
    goran@printeliten.se

  • Anders Lagsten
    Anders Lagsten expo

    070-190 31 10
    anders@printeliten.se

  • Ying Kemppi
    Ying Kemppi tryck

    019-777 19 90
    ying@printeliten.se

  • Johannes Lindh
    Johannes Lindh bilfoliering/wrapping/dekor

    0735 55 29 45
    johannes@printeliten.se

  • Karin Andersson
    Karin Andersson profiltryck/ritningshantering

    019-777 19 90
    karin@printeliten.se

Karlstad

054-18 65 70
karlstad@printeliten.se

Bromsgatan 8, 653 41 Karlstad, mån-fre: 8-17, lör-sön: stängt,  lunchstängt: 12-13

  • Mike Löfstrand
    Mike Löfstrand sälj/produktion/ritningshantering

    0705-18 58 57
    mike@printeliten.se

Nyhetsbrev

Prenumerera på vårt nyhetsbrev genom att fylla i nedan formulär. Du kan närsomhelst avsluta prenumerationen genom att klicka på en länk i nyhetsbrevet.

Starta prenumeration

Namn

E-post

Lämna följande fält tomt